חשמלאי מרדכי


אסא חשמל, מבצעים את כל התיקונים והעבודות הקשורות בחשמל, שרות מהיר ואמין 24 שעות ביממה במחירים ללא תחרות עם אחריות מלאה בכל עבודת חשמל או תקשורת.

אני חשמלאי בנס ציונה למעלה מ- 15 שנים, אני מבצע עבודות ותיקונים תוך הקפדה על כל תקן ותקן של חברת החשמל גם מבחינת חומרי החשמל בהם אני משתמש.

ניתן לקבל אצלנו שרות לכל העבודות והתיקונים:

התקנת נקודת חשמל, התקנת נקודת טלפון, החלפת פחת בלוח חשמל, פתרון לבעיות עומס בלוח, החלפת חוטי חשמל ישנים, בדיקת טיב הארקה בבית, החלפת מאיץ בדוד חשמל, התקנת מאוורר תקרה ועוד…

חשמלאים בנס ציונה – דגשים חשובים:

נתקלתם בקצר בבית ? זקוקים להתקנת גופי תאורה ?

חשוב מאד להזמין חשמלאי בנס ציונה בעל רישיון והסמכה מתאימה לעסוק בביצוע כל עבודות החשמל באשר הן.

חשוב מאד לבדוק עם אותו בעל המקצוע שיש ברשותו רישיון מתאם והכי חשוב בתוקף, ישנם חשמלאים בנס ציונה העוברים על חוק החשמל ומבצעים עבודות ללא היתר מיוחד.

וודאו שהזמנתם אדם מקצועי והימנעו מבעיות מיותרות בהמשך, בעיות שעלולות לסכן את חייכם בעת השימוש ברשת החשמל בבית.

טיפים לחיסכון בחשמל:

בעזרת כמה פעולות בסיסיות ניתן לחסוך כסף בכל יום ולהקטין בצורה משמעותית את תשלום חשבון החשמל.

פעולה אחת שניתן לבצע היא להחליף את כל נורות הליבון בבית לנורות EL חסכוניות או נורות לד הצורכות חשמל בצורה מינמאלית, החלפת הנורות תוזיל את חשבון החשמל בצורה משמעותית.

דבר נוסך שניתן לבצע הוא להתקין שעון שבת שידליק ויכבה את הדוד בשעות קבועות לפי בחירתכם, זה ימנע מכם לשכוח את הדוד דולק ושוב, פחות חשמל יבוזבז, לצורך התקנה של שעון שבת יש להזמין חשמלאי בנס ציונה בעל רישיון והסמכה.

פעולה נוספת היא לווסת את טמפרטורת המזגן בעת פעילותו, כמה דקות לאחר ההפעלה, כשהבית קר או חם בצורה סבירה, העלו את טמפרטורת המזגן מעלה אחת למטה בחורף ומעלה אחת או שתיים למעלה בקיץ, השינוי יגרום לפחות בזבוז חשמל.