מצלמות אבטחה

מהן מצלמות במעגל סגור ?

מצלמות נסתרות אלו מצלמות שהייעוד שלהם הוא צילום פרטי למטרות שונות ואינו מיועד לצפייה של הקהל הרחב.

המצלמות הללו הן בעיקר מצלמות אבטחה, מצלמות אשר אמורות לתעד את בית העסק ולמנוע פריצה אליו, ומעקב אחרי מה שקורה בתוך העסק בזמן שהוא פעיל.

כשמבצעים התקנת מצמות, בדרך כלל גם שמים שילוט בהתאם, שילוט אשר אמור להזהיר את מי שחושב על האופציה של פריצה לעסק, ובמקרים רבים שילוט כזה עושה את העבודה וגורם לעבריינים להתחרט וללכת לחפש מקום אחר לבצע בו את העבירה.

מצלמות המחוברות לאינטרנט

עם התפתחות הטכנולוגיה בשנים האחרונות גם התחום של מצלמות אבטחה תפס תאוצה וכיום ניתן לראות מצלמות רבות בסוגים שונים.

ישנן המצלמות הפשוטות יותר שמצלמות ומעבירות את החומרים לזיכרון כלשהוא שמחובר עליהן, ישנן מצלמות במעגל סגור שמשדרות את התמונות למסך שנמצא בחדר בקרה בעסק, מוקד אבטחה וכו', וישנן אף מצלמות המחוברות לאינטרנט וניתן בכל זמן ומכל מקום בעולם עם חיבור לאינטרנט, אפילו במכשיר הנייד, להיכנס ולראות את המתרחש במקום בו מוצבת המצלמה.

מצלמות כאלו מרתיעות את העובדים מעצם הידיעה שתמיד ניתן לצפות בהם גם אם המנהל שלהם בחופש ואפילו בחו"ל.

חברות ביטוח

ישנן חברות ביטוח המחייבות הצבת מצלמות במעגל סגור בעסק בשביל לבטח אותו. מצלמות נסתרות כאלו יפחיתו את הסיכוי לעבירה כלשהיא במקום ולכן יפחיתו גם את הסיכון שחברת הביטוח לוקחת על עצמה כשהיא מבטחת אותו.

חשוב לזכור, גם אם חברת הביטוח לא מחייבת הצבת מצלמות בעסק כדאי מאוד להציב אותן, וגם אם העלות שלהן גבוהה יחסית התועלת שהן יכולות להביא  יכולה לחסוך לנו הרבה מאוד כסף ולא פחות מכך גם עוגמת נפש.

סגירת תפריט