מדליקים את הדוד זמן רב והמים לא מתחממים  ? לוחצים על הכפתור שמדליק את הדוד ויש קצר ?

החלפת גוף חימום בדוד תפתור לכם את בעיית הקצר בעת הדלקת הדוד ויותר מכך את בעיית התחממות המים אחרי זמן רב שהדוד דולק ללא תועלת !

חשמלאי מוסמך מעניק שרות החלפת מאיץ בדוד חשמל או שמש, עבודה מקצועית ויסודית במחירים הוגנים וסבירים מאד, צרו קשר כבר עכשיו והבטיחו מים חמים בבית תוך זמן קצר וחיסכון בחשבון החשמל !

החלפת גוף חימום בדוד

מהו מאיץ חשמל בדוד ?

בלב הדוד מותקן מאיץ חשמל, תפקידו של המאיץ הוא לזרז את התחממות המים בחודשי החורף ולהעניק לנו מים חמים לזמן מסוים של מקלחת.

המאיץ מורכב מגוף חימום שבמהלך הזמן פשוט הולך ונחלש, פעולה זו גורמת למים להתחמם יותר לאט ולעיתים אף נגרם קצר בבית כשמדליקים את הדוד.

החלפת גוף חימום אמורה להתבצע אחת לשנתיים במקרה הטוב, מומלץ לבצע את החלפת המאיץ לפני תחילת החורף ולהימנע ממצבים לא נעימים בהמשך.

חשוב לדעת:

החלפת גוף החימום בדוד תחסוך לכם בתשלום חשבון החשמל החודשי, כשגוף החימום מתיישן ומתכסה באבנית, פעולתו נחלשת וכתוצאה מכך הוא צריך לעבוד זמן רב על מנת לחמם את המים.

ככל שהדוד דלוק יותר כך התשלום הולך ומתייקר, החלפת גוף חימום בדוד מתבצעת תוך כדי ריקון הדוד מהמים מה שגורם לכל האבנית לצאת החוצה.

כשהדוד נקי מאבנית לגוף החימום קל יותר לחמם את המים ולכן לא תאלצו להדליק את הדוד לזמן רב על מנת לקבל מים חמים שיאפשרו לכם להנות ממקלחת חמה ונעימה.

למידע נוסף או תאום החלפת מאיץ בדוד צרו קשר כבר עכשיו, שרות מקצועי ויסודי.

סגירת תפריט