אחד הפתרונות היעילים ביותר לחודשי הקיץ החמים הוא מאוורר תקרה בין אם זה בסלון או בחדרי השינה בבית.

לצורך התקנת מאוורר תקרה נזדקק לשרות חשמלאי מוסמך, המאוורר מגיע מפורק לגמרי בתוך קופסא ולהתקינו כראוי דרוש אדם מקצועי ומיומן.

מאוורר תקרה מול מזגן – משתלם ?

לעומת המזגן הביתי, המאוורר מאד חסכוני בחשמל, גם התקנת מאוורר תקרה כרוכה בעלות אך אם נשווה זאת לעלויות של התקנת מזגן התוצאה ברורה – מאוורר יותר כדאי.

חשוב לציין כי שינה בלילה לא ממש מומלצת עם מזגן אך עם מאוורר היא תהיה לנו גם יותר בריאה והכי חשוב גם תחסוך לנו מבחינה כספית.

איך מתקינים מאוורר תקרה ?

חשוב להבהיר כי התקנה של מאוורר תקרה דורשת ידע ומקצועיות ולכן רצוי מאד שחשמלאי מוסמך ומקצועי יתקין אותו בביתכם אך אם החלטתם בכל זאת להרכיב אותו בכוחות עצמכם, כדאי שתקפידו על כמה כללי בטיחות.

כל מאוורר תקרה מגיע מפורק בתוך קופסא סגורה עם כל החלקים הדרושים להתקנה, חלקים כמו: מנוע המאוורר, כנפיים, בסיס לתפיסה בתקרה, ברגים ועוד…

בנוסף מגיע גם שרטוט המסביר איך לבצע את ההתקנה בפועל עם כל החלקים והברגים הדרושים, ברוב המקרים המדריך אפילו יהיה מחולק לפי שלבים.

המאווררים שוקלים לא מעט, התקנת המאוורר תדרוש חיזוקים מיוחדים על מנת למנוע מצבים מסוכנים של נפילת המאוורר בעת תנועתו הסיבובית.

הקפידו להשתמש בברגי ג'מבו עבים וחזקים לפי התקרה הקיימת אצלכם בבית, הימנעו מלהשתמש בברגי הג'מבו אותם קיבלתם בתוך קופסת המאוורר.

מאוורר תקרה עם שלט

כיום חברות שונות של מאווררים מספקות את המוצר עם שלט, בעזרת השלט ניתן לכבות ולהדליק גם את תאורת המאוורר וגם את המאוורר עצמו, אין צורך לגשת למתג ההדלקה והכיבוי.

אז כן, זה מאד נוח להפעיל ולכבות את המאוורר מהמיטה מבלי לקום לשום מקום אבל מצד שני עבור התענוג הזה נשלם יותר, כל חברה גובה על רכיב השלט המקורי שלה מחיר שונה אך בהחלט זה יהיה יותר גבוה ממחיר המאוורר לבד.

ניתן להשיג רכיבי שלט תואמים שאינם מקוריים אך לא תמיד ניתן להשתמש מכל מיני סיבות כמו למשל גודל הרכיב, רכיב שלט מקורי יותקן לרוב צמוד למאוורר עצמו בתקרה ורכיב שאינו מקורי יותקן במקום מפסק ההדלקה שקיים לנו בקיר.

מוזמנים לצפות בקליפ של התקנת מאוורר ביוטיוב: https://www.youtube.com/watch?v=KHFvUNmqxKs&t=640s

למידע נוסף או תאום התקנת מאוורר תקרה צרו קשר כבר עכשיו לקבלת התקנה מקצועית במחיר ללא תחרות !

סגירת תפריט