ביקור חשמלאי > 250₪

התקנת גוף תאורה > 100₪-150₪

התקנת נק' חשמל > 350₪-450₪

התקנת מאוורר תק' >300₪-400₪

החלפת לוח ח"פ > 1000₪-1500₪

השאירו פרטים בטופס ותוך זמן קצר יחזור אליכם חשמלאי מוסמך!

חשמלאי מוסמך לבית

השוק כיום מונה אלפי חשמלאים עם דרגות רישיון שונות, עד כאן הכל תקין. הבעיה או יותר נכון הסיכון מתחיל כאשר לביתכם מגיע חשמלאי שאינו בעל רישיון מוסמך ומעלה.

המצב הזה הוא סכנה ישירה לכם ולשמפחה שלכם. אדם שאינו מוסמך לא ידע כיצד לבצע עבודות חשמל בצורה מקצועית ועל פי תו תקן של חברת החשמל!

אל תתפשרו ואל תתפתו למשמע מחירים זולים ולא הגיוניים. בתקלות חשמל יטפל אך ורק חשמלאי עם רישיון. אל תחששו לדרוש הצגת רישיון לפני שהוא מתחיל לבצע את עבודתו, זו זכותכם!

במידה ואתם נתקלים בסירוב או כל מיני סיפורי סבתא – שלום ולא להתראות. אל תקבלו מאדם כזה שירות כי מדובר בחובבן!!!

נתקלתם בקצר חשמל בבית?

עד שיגיע אליכם החשמלאי המוסמך שהזמנתם אתם לא חייבים להמתין בחושך. ניתן לבצע כמה פעולות שאינן מסכנות אתכם, פעולות שיאפשרו לחשמל לחזור ולעבוד בחלק מהבית.

בשלב הראשון הוציאו את כל מכשירי החשמל מהשקעים בבית. לאחר מכן גשו ללוח החשמל ונסו להרים את המפסק הראשי.

במידה ועלה המפסק החזירו בהדרגה את מכשירי החשמל לשקעים שבקיר. אחד מהמכשירים קרוב לוודאי גרם לקצר וברגע שתחזירו אותו הקצר יחזור וכך תדעו איזה מכשיר מקצר.

בשלב השני במידה ולא עלה המפסק הראשי גם לאחר ניתוק כל המכשירים, גשו ללוח החשמל והורידו את כל הפקקים למטה.

הרימו את המפסק הראשי ולאחר מכן התחילו להרים את הפקקים אחד אחד לפי הסדר. במידה ואחד הפקקים גרם לקצר, השאירו אותו למטה והרימו את שאר הפקקים.

חשמלאי מוסמך לתקלות חירום

חלק מתקלות החשמל אין מה לעשות מגיעות בשעות לא שגרתיות. שעות לא שגרתיות בדרך כלל הן שעות הלילה או סופי שבוע וחגים.

לפני שמזמינים חשמלאי מוסמך לתקלת חירום יש להבין כמה דברים ביניהם העלות. עלות ביקור או תיקון בשעות לא שגרתיות יקרה מעט מהרגיל.

אין מה לעשות – אדם מגיע אליכם לתיקון ב- 3 לפנות בוקר זה מחיר אחר. אגב לא כל החשמלאים מעניקים שירות 24 שעות ביממה ויש לבדוק זאת לפני שמתקשרים.

דבר נוסף שיש לקחת בחשבון זה שלפעמים יתבצע תיקון זמני. יש תקלות רציניות ואף חשמלאי לא ישאר מספר שעות בלילה על מנת לתקן אלא יבצע תיקון זמני שיחזיר את החשמל לחלק מהבית.