אסא חשמל – חשמלאי מוסמך ומקצועי, ביצוע כל עבודות החשמל והתקשורת, דרכי תקבלו שירות מהיר, מקצועי ואמין מאד 24 שעות ביממה במחירים ללא תחרות !

אני מעניק שירות למגזר הפרטי, העסקי וכל שאר המוסדות, כולם נהנים משירות מקצועי ואמין מאד לכל עבודות או תקלות החשמל 24 שעות ביממה.

צרו קשר כבר עכשיו ותיהנו משירות ברמה אחת מעל כולם – חשמלאי מורשה ומקצועי מאד !

שימו לב – חשמלאי מוסמך בלבד מטפל בתקלות חשמל

השוק כיום מונה אלפי חשמלאים עם דרגות רישיון שונות, עד כאן הכל תקין, הבעיה או יותר נכון הסיכון מתחיל כאשר לביתכם מגיע חשמלאי שאינו בעל רישיון חשמלאי מוסמך ומעלה.

מצב זה מהווה סיכון ישיר עליכם ועל בני ביתכם, חשמלאי שאינו מוסמך לא ידע כיצד לבצע עבודות חשמל בצורה מקצועית ועל פי תו תקן של חברת החשמל !

לא פעם נכנסתי לבתי לקוחות לעבודות או תיקונים חוזרים לאחר ביקורם של חשמלאים שונים ונחרדתי לגלות עבודות שלא בוצעו על פי תו תקן וסיכנו את הלקוחות בביתם.

אל תתפשרו ואל תתפתו למשמע מחירים זולים ולא הגיוניים, בתקלות חשמל יטפל אך ורק חשמלאי עם רישיון, אל תחששו לדרוש הצגת רישיון לפני שהחשמלאי מתחיל לבצע את עבודתו, זו זכותכם !

עצות וטיפים חשובים בשבילכם:

נתקלתם בקצר חשמל בבית ?

עד שיגיע אליכם החשמלאי המוסמך שהזמנתם אתם לא חייבים להמתין בחושך, ניתן לבצע כמה פעולות שאינן מסכנות אתכם, פעולות שיאפשרו לחשמל לחזור ולעבוד בחלק מהבית.

1. הוציאו את כל מכשירי החשמל מהשקעים בבית, לאחר מכן גשו ללוח החשמל ונסו להרים את המפסק הראשי, במידה ועלה המפסק החזירו בהדרגה את מכשירי החשמל לשקעים שבקיר, אחד מהמכשירים קרוב לוודאי גרם לקצר וברגע שתחזירו אותו הקצר יחזור וכך תדעו איזה מכשיר מקצר.

2. במידה ולא עלה המפסק הראשי גם לאחר ניתוק כל המכשירים, גשו ללוח החשמל והורידו את כל הפקקים למטה, הרימו את המפסק הראשי ולאחר מכן התחילו להרים את הפקקים אחד אחד לפי הסדר, במידה ואחד הפקקים גרם לקצר, השאירו אותו למטה והרימו את שאר הפקקים, כל לפחות תוכלו להמתין לבואו של חשמלאי מוסמך עם חשמל בחלק מן הבית.

סגירת תפריט