ביקור חשמלאי > 250₪

התקנת גוף תאורה > 100₪-150₪

התקנת נק' חשמל > 350₪-450₪

התקנת מאוורר תק' >300₪-400₪

החלפת לוח ח"פ > 1000₪-1500₪

השאירו פרטים בטופס ותוך זמן קצר יחזור אליכם חשמלאי מוסמך!

למה רק חשמלאי מוסמך?

התשובה הכי עניינית היא שרק חשמלאי מוסמך רשאי ויכול לבצע עבודות ותיקוני חשמל שונים בבית אבל חשוב שתבינו את ההיגיון שעומד מאחורי העניין.

כל אדם שמתחיל ללמוד חשמל עובר מסלול לימודים של מספר שנים ולאחר מכן 3 שנים של עבודה תחת חשמלאים מוסמכים לפני קבלת רישיון חשמל.

חשמלאי מוסמך בלבד לתיקונים ועבודות חשמל!

המסלול שציינתי קודם לא נקבע סתם, חשמלאי מוסמך צובר ידע עיוני ועובר מבחנים קשים ולאחר מכן צובר ניסיון תעסוקתי של מספר שנים בשטח.

חשמלאי שעובר את המסלול הזה ועובר אותו בהצלחה הוא חשמלאי מנוסה ומקצוען שידע לטפל בכל תקלה או לבצע כל עבודת חשמל ביסודיות מוחלטת.

חאפרים = סכנת חיים מיידית!

אם ננסה להיזכר תוך כמה שניות נצליח לזכור על כל מיני מקרים של עבודות לא מקצועיות שהתבצעו בתחום החשמל, עבודות לא מקצועיות שגרמו לאסונות.

אני מבטיח לכם שבמקרים כאלה העבודות בוצעו על ידי חאפרים שמשום מה מרשים לעצמם לומר ללקוחות שהם חשמלאים מוסמכים וחבל.

על מה חבל אתם שואלים, חבל שלקוחות שמזמינים חשמלאי לבית לא מבקשים לראות בעיניים שלהם את רישיון החשמל בשביל לדעת שמדובר בחשמלאי מוסמך.

תעודת חשמלאי

והנה כמה דוגמאות שנתקלתי בהם בשטח

לוח חשמל לקוי

בלוח החשמל יש מפסקי הגנה ולכל מפסק קיים ערך מסוים באמפר, מעגלי תאורה בדרך כלל הם מעגלים של 10 אמפר ומעגלי כוח הם 16 אמפר ומעלה.

במקרה האחרון שקראו לי לתיקון ממש נמנע אסון, חשמלאי לא מקצועי החליף מפסק הגנה ממפסק של 10 אמפר למפסק של 25 אמפר.

אז קודם כל יש כאן שתי טעויות עיקריות ומסוכנות: שמחליפים מפסק של 10 אמפר למפסק של 25 אמפר מתבטלת ההגנה על קו החשמל והוא עלול להישרף.

הטעות השנייה היא שבמקרה הספציפי הזה המפסק הראשי של הלוח היה 25 אמפר ואסור בתכלית האיסור שיהיה מפסק בלוח שהוא שווה ערך למפסק הראשי.

שקע חשמל מסוכן

באחד מהמקרים הגעתי לדירה להחלפת שקע חשמל שלטענת הלקוח הוחלף שבוע לפני והסיבה שהגעתי שוב היא בגלל שהלקוח הרגיש לא ממש טוב עם ההחלפה.

שהגעתי שמתי לב שקיים שקע עם שני חורים בלבד ולא שלושה לפי התקן שבעצם החור השלישי הוא לחיבור ההארקה.

כשפתחתי את השקע שמתי לב שאכן יש גיד הארקה שפשוט מונח לו בצד ואין לי שמץ של מושג למה אותו חאפר לא התקין שקע עם שלושה חורים וחיבר גם את ההארקה – מסוכן!!!