עבודות חשמל ושיפוצים

כיום, ישנם לא מעט אנשי מקצוע שטוענים כי הם קבלי חשמל מנוסים שיכולים לבצע עבורכם תיקון תשתיות, כמו עבודות חשמל ושיפוצים במבנים ציבוריים או פרטיים.

עם זאת, בכל הנוגע לחשמל, העבודה חייבת להיות מקצועיות ונכונה שכן בטיחות הינה מעל הכל! אז כיצד אפשר לבצע עבודות כאלה עם קבלן רשום ומנוסה? כל הדגשים שיש לשים אליהם לב, בהמשך.

עבודות חשמל ושיפוצים רק עם קבלן רשום 

אם אתם זקוקים לביצוע עבודות חשמל ושיפוצים במבנה שבבעלותכם: חשוב שתדעו כי בבחירת קבלן חשמל יש לוודא כי הוא עומד בכל הקריטריונים על מנת שתוכלו לקבל שירות מושלם ובטוח.

למה צריך לשים לב בבחירת קבלן רשום?

בראשית יש לוודא כי הקבלן אכן רשום בפנקס הקבלנים – מה שמעיד על כך שלאיש המקצוע יש תעודת חשמלאי והוא בוגר קורס מקצועי בתחום החשמל. בנוסף, מי שרשום בפנקס הקבלנים הינו בעל ניסיון של 5 שנים בעבודות חשמל ויש לו לפחות10 שנות ניסיון בממוצע בתחום הבנייה והשיפוצים.

בחירת קבלן רשום הינה חשובה שכן אנשי מקצוע הרשומים בפנקס הקבלנים יודעים לבצע עבודות בהיקפים גדולים וקטנים, הם מומחים בעבודות חשמל בעת שיפוצים ובנייה, יכולים לבצע משימות שונות תוך מתן שירותים לבתים פרטיים, מבנים גדולים, מבנים משותפים ועוד. לכן חשוב אף פעם לא להתפשר ולבצע עבודות חשמל ושיפוצים רק עם קבלן רשום.

חשוב לדעת כי בכל הנוגע לעבודות חשמל ושיפוצים, ישנם סוגים שונים של קבלני חשמל כמו כאלה המומחים לתכנון ופיקוח על בנייה, ישנם כאלה המציעים שירותים לבתים פרטיים, ישנם קבלני שיפוצים העוסקים במתן שירותי במתח גבוה, כמו גם מתן שירותי לתעשייה, תכנון עבודות תקשורת וחשמל כמו גם הקמה של בתים חכמים. לכן יש לבחור את החברה או את איש המקצוע המתאים ביותר לביצוע התיקונים, כמו גם לבצע בחירה של חברה קבלנית שיכולה להעניק לכם את כלל השירותים תחת קורת גג אחת.

כיצד בוחרים את איש המקצוע הנכון?

אם אתם מחפשים קבלן שיפוצים שיוכל לבצע עבורכם עבודות חשמל ותשתית, שימו לב כי אתם בוחרים אדם מקצועי כזה שקיבלתם אודותיו המלצות כמו גם קבלן שיכול לבצע עבודות חשמל במתח נמוך. וודאו כי החברה שאתם בוחרים או הקבלן שתעסיקו ידע לפעול בתחום עבודות החשמלאות, התשתיות, התקשורת, עמודי החשמל והתאורה.

במידה ואתם זקוקים לעבודות במבנים פרטיים, וודאו כי הקבלן מנוסה במתן שירותי לבתי קרקע, לבניינים , לדירות גן ועוד, כאשר במידה ומדובר במתן שירותים לחברות, מוסדות ומבנים ציבוריים: חשוב לבחור קבלן המנוסה בביצוע עבודות חשמל במבני ציבור ותעשייה כמו גם שיש לבחור איש מקצוע או חברה שתקנה לכם שירותי תחזוקה שוטפים.

יש לשים לב כי מערך החשמל ותיקוני התשתיות מקנים מינימום בטיחות במבנה, כמו גם העדר תקלות תוך שעבודות החשמל ילוו בכל זמן בפיקוח ובחתימות ובדיקות של מהנדס חשמל מוסמך ומקצועי. עשו את כל אלה, שכרו קבלן רשום לביצוע השיפוצים ותוכלו ליהנות ממבנה מתפקד ובטוח.

רישום קבלן מתבצע עם חברה המתמחה ברישום קבלנים כמו חברת היחידה לרישום קבלנים