אסא חשמל –  ביצוע עבודות חשמל ותיקונים במקצועיות ויסודיות רבה, מחירים הוגנים וסבירים עם אחריות מלאה בכל עבודה המתבצעת אצלכם בבית !

חשמלאי התקנת נקודות חשמל

חשמלאי התקנת גופי תאורה

חשמלאי התקנת מאוורר תקרה

חשמלאי החלפת גוף חימום בדוד

חשמלאי התקנת לוחות חשמל

חשמלאי תיקון קצרי חשמל בבית

חשמלאי העברת ביקורת חברת חשמל

חשמלאי פתרון לבעיות עומס חשמל בבית

זקוקים לביצוע תיקונים או עבודות הקשורות בחשמל ? צרו קשר כבר עכשיו ותיהנו משירות ברמה גבוהה, יחס אישי ומחירים הוגנים מאד !

עבודות חשמל – כדאי שתדעו

כיום השוק מונה כמות עצומה של חשמלאים, אחוז מסוים מהם אינו מחזיק ברישיון והסמכה, אחוז זה של חשמלאים התחיל לעסוק בתיקונים או עבודות חשמל שונות כתחביב ובמשך הזמן הפכו זאת למקצוע.

מסוכן מאד לתת לאנשים אלה לבצע תיקונים או עבודות הקשורות בחשמל בביתכם, שלא במתכוון אך מחוסר ניסיון מוחלט עלולים אנשים אלה לסכן אתכם בביצוע תיקונים שלא על פי תו תקן.

אל תחששו או תתביישו, בקשו מהחשמלאי להציג בפניכם רישיון מתאים לעסוק בביצוע עבודות או תיקוני חשמל שונים, בקשו זאת ממנו לפני ביצוע התיקון.

אני כחשמלאי מוסמך בעל רישיון מציג בפני לקוחותיי את הרישיון גם מבלי שהם מבקשים זאת, אצלי כל הלקוחות יודעים מראש שאת עבודות החשמל אצלם בבית מבצע חשמלאי מורשה.

טיפים למניעת קצר חשמל בבית

1. נסו להימנע עד כמה שניתן משימוש במפצלי חשמל שונים בבית, אם אין ברירה וכן חייבים להשתמש וודאו אחת לשבוע שהמפצל תקין ולא סדוק או שבור, מצב זה עלול לסכן אתכם.

2. שימוש בכבלים מאריכים עלול לגרום לסיכונים מיותרים, אם אין ברירה ואתם כן משתמשים בכבלים מאריכים וודאו שהכבל מונח על הרצפה בצורה מוגנת ואינה מסכנת, וודאו גם אחת לשבוע שבתי התקע תקינים ואינם שבורים.

3. אחת לכמה חודשים בידקו את שקעי החשמל בביתכם, הביטו בהם וודאו שהם אינם שבורים או אינם משחירים, במידה ונתקלתם בשקע שבור או שקע עם סימנים שחורים, סימנים של התחממות כלשהי, הזמינו חשמלאי במיידי להחלפה של אותו שקע.

4. הדבר הכי חשוב למניעת קצרים ותקלות חשמל בבית הוא להזמין חשמלאי מוסמך לביצוע עבודות חשמל בבית ולא לנסות ולבצע בכוחות עצמכם, תחום החשמל מסוכן מאד לאדם ללא ניסיון וידע !

סגירת תפריט