שיפוצים כלליים

ביקור חשמלאי > 250₪

התקנת גוף תאורה > 100₪-150₪

התקנת נק' חשמל > 350₪-450₪

התקנת מאוורר תק' >300₪-400₪

החלפת לוח ח"פ > 1000₪-1500₪

השאירו פרטים בטופס ותוך זמן קצר יחזור אליכם חשמלאי מוסמך!

עומדים לפני שיפוץ כללי? חשוב שתדעו!

כל אחד מאיתנו אחת לכמה שנים צריך לשפץ את ביתו. אם בגלל צנרת שנרקבת עם הזמן ואם בגלל רטיבות בקיר העלולה לגרום לבעיות אינסטלציה אחרות או שסתם רוצים לשנות משהו בבית או להרחיב אותו.

באם אנו גרים במרכז הארץ אנו נחפש קבלן שיפוצים כלליים אשר ייתן לנו הצעת מחיר לעבודה אך לפני שאנו סוגרים עם קבלן שיפוצים כדאי לקחת בחשבון:

שיפוצים כלליים

שיפוצניקים במרכז – כדאי שתדעו!

שיפוצניקים במרכז, כמו גם שיפוצניקים בכל מקום אחר בארץ ישנם בלי סוף אך אם אנו מחפשים קבלן שיפוצים כלליים כדאי שנברר עליו טוב לפני שנסגור איתו.

כולנו שמענו סיפורי אלף לילה ולילה על חבר או מכר ששכר שירותי שיפוצניקים במרכז או בכל מקום אחר בארץ ולאחר תקופה הבעיות שהיו קודם לכן חזרו, 

גרוע מכך עבודת בנייה או הרחבה שבוצעה לא נעשתה כמו שצריך והיה צריך לקחת איש מקצוע נוסף בכדי לתקן את הטעויות של הקודם לו.

לפיכך, כדאי שנקבל המלצות על שיפוצניק טוב בכדי שנדע שכספינו לא נזרק סתם לפח, המלצות מחברים או מכרים שכבר ביצעו עבודה על ידי איש שיפוצים והיו מרוצים זו ההמלצה הכי טובה שניתן לקבל.

אז מיהו שיפוצניק טוב?

קבלן שיפוצים טוב כמו כל שיפוצניק אחר, צריך להיות קודם כל בעל ניסיון.

אין כמו בדיקה ויזואלית של פרויקט כלשהו  ובירור לגבי עבודה קודמת שהוא עשה ובנוסף תשאול קצר של המזמינים ייתן מיד את התשובה האם הקבלן מקצועי או לא.

שיפוצים כלליים כמו בכל מקום אחר בארץ אם כן, דורשים בירור יסודי בשביל שנקבל את התמורה הטובה ביותר לכספינו ועלינו לזכור תמיד,

לפעמים עדיף לשלם מעט יותר ולישון טוב יותר בלילה בידיעה שהעבודה תבוצע על הצד הטוב ביותר עד להשלמתה מאשר לשלם פחות אך לחשוש כל הזמן מחוסר מקצועיות.